Oude boeken, schilderijen, media-apparatuur: bijzondere vondsten onder de hamer in Haarlem

Uit
Wie de collectie vooraf wil zien, kan terecht op de kijkdagen op zaterdag 17 en zondag 18 oktober.
Wie de collectie vooraf wil zien, kan terecht op de kijkdagen op zaterdag 17 en zondag 18 oktober. (Foto: aangeleverd)

Eerste veiling Zolder023 in Haarlem: bijzondere kavels onder de hamer

HAARLEM - Zolder023 organiseert zaterdag 24 oktober aan de Eysinkweg 71 in Haarlem zijn eerste veiling. Ruim zestig kavels, ingeleverd bij de winkel, gaan onder de hamer. Bezoekers hoeven geen ervaren veilinggangers te zijn.

Schilderijen, boeken en media-apparatuur

De collectie bestaat uit uiteenlopende kavels. Het aanbod loopt van schilderijen en oude boeken tot vintage gebruiksvoorwerpen en bijzondere media-apparatuur. Zolder023 noemt de veiling een kans om de eigen verzameling uit te breiden, een specifiek object te vinden of een onverwachte ontdekking te doen.

Drie rondes van een uur

De veiling bestaat uit drie rondes: van 11.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 14.00 uur en van 15.00 tot 16.00 uur. Per uur komen ongeveer twintig kavels onder de hamer.

Geen opgeld

Bieders betalen geen opgeld. Het bedrag dat een bieder biedt, is ook het bedrag dat hij of zij betaalt.

Kijkdagen en veilingboek

Wie de collectie vooraf wil zien, kan terecht op de kijkdagen op zaterdag 17 en zondag 18 oktober. Het veilingboek staat op Zolder023.nl onder ‘Events & Acties’. Het boek ligt ook op papier in de winkel en is te bekijken op de schermen in de winkel en via social media. Het veilingboek is hier te bekijken.

Meer nieuws uit Haarlem?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: