Historische Kring Heemskerk

Heemskerk van Toen: Gezichten krijgen namen na oproep van de Historische Kring Heemskerk

Historie
De klas in 2008, het jaar dat iedereen 65 werd, met juffrouw Van Oostrum (lange beige jas) met links de handwerknon Zuster Odulpha.
De klas in 2008, het jaar dat iedereen 65 werd, met juffrouw Van Oostrum (lange beige jas) met links de handwerknon Zuster Odulpha. (Foto: Aangeleverd)

Op de fotovraag van vorige week ontving de Historische Kring Heemskerk via Ria Schouws een volledige namenlijst van de klas van de Mariaschool uit 1953. De meisjes op de foto waren destijds 10/11 jaar oud. De foto is gemaakt in het Agnesplantsoen, waar juffrouw Vink een huisje had.

Staand van links naar rechts Gré Koper, Corrie Duin, Annie Beemsterboer, Anneke Zonneveld, Johanna Welboren, Rie Peekel, Alie Zonneveld, Gré de Ruijter, Bep Aarts, Gerda Duin, Nel Duin en Corrie Duin. Zittend van links naar rechts: Lida Balm, Nel Lammers, Ria Peekel, Agatha Koedijk, Gré Sap, Gré Bruins, Annie Sinneger, Rina Timmer, Tonia Bourgogne en Rie Duivevoorde.

Ontbrekend: Ria Schouws, Trees de Boer, Ans van Lieshout, Annie Timmer, Lyda Vessies, Rina Kloosterman en Gré Reis.

Jongvolwassen vrouwen voor de Agnes-huisjes.
Jongvolwassen vrouwen voor de Agnes-huisjes. (Foto: Historische Kring Heemskerk)

In 1953 werd de Leonardusschool geopend. Vanaf dat moment gingen de kinderen uit het tuindersgebied daarheen in plaats van naar de Mariaschool, waardoor de klassen kleiner werden.

In 2008 vond er een reünie plaats en werd opnieuw een groepsfoto gemaakt.

Meer nieuws uit Heemskerk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: