De Bareel is schoolbasketbalkampioen 2024

HEEMSKERK – Het jaarlijkse scholenbasketbaltoernooi werd maandag 23 december gehouden. Het was een drukte van belang in sporthal De Waterakkers te Heemskerk. Het toernooi, dat onderdeel is van de schoolsportagenda, werd zoals elk jaar georganiseerd door Basketbalvereniging De Mapleleaves.
De Heemskerkse basisscholen gingen de spannende strijd met elkaar aan om de felbegeerde beker te winnen. Ook dit jaar is er weer gekeken naar het meest sportieve team. Dit team kreeg de sportiviteitsprijs uitgereikt. In de ochtend speelden de leerlingen uit de groepen 7 en 8. De uitslag was als volgt:
Sportiviteitsprijs: De Lunetten 2
Derde prijs: Het Avontuur 1
Tweede prijs: Leonardus 1
Eerste prijs: Bareel 2
Groepen 5 en 6
‘S middags speelden de poules voor de groepen 5 en 6. Ook hier werden spannende en leuke wedstrijden gespeeld, wat resulteerde in de volgende uitslag:
Sportiviteitsprijs: De Leonardus 1
Derde prijs: Lunetten 2
Tweede prijs: Otterkolken 3
Eerste prijs: Bareel 3
‘’Mede door de hulp van zeer veel vrijwilligers van Basketbalvereniging de Mapleleaves is het toernooi weer gezellig en goed verlopen. Onze dank gaat uit naar de vrijwilligers van IJmond EHBO die ook weer klaar stonden voor de kinderen’’, aldus Ciska Koops van Team Sportservice. Wethouder Aad Schoorl was aanwezig tijdens beide prijsuitreikingen om de bekers uit te reiken.







Meer nieuws uit Heemskerk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie