Help Heiloo verlossen van zwerfvuil

Duurzaamheid
Nog altijd vele kilo’s zwerfaval per plogdag.
Nog altijd vele kilo’s zwerfaval per plogdag. (Foto: archief)

HEILOO - Zelfs Tommy Wieringa, schrijver van het verfilmde boek Joe Speedboot, raapt in vrije tijd zwerfvuil op. Serieus. Milieubewuste Heilooërs kunnen 3 augustus weer gaan ploggen.

Sigarettenfilters, plastic, blik, glas, papier waarin vaak plastic is verwerkt, dat alles verziekt het milieu. Plog Groep Heiloo roept ploggers oftewel zwerfvuilruimers op om maandag 3 augustus mee te doen aan de maandelijkse Heilooër Plogdag. Die dag luidt rond het middaguur tevens het klimaatalarm.

De bedoeling is vanuit de eigen woonwijk te gaan ploggen, om uiteindelijk rond 16 uur samen te komen bij Het Trefpunt voor ontmoeting en een drankje. Daar kan iedereen tevens het verzamelde vuil kwijt.

Rondje ploggen maandag 3 augustus

Ploggers die maandag 3 augustus ook willen ploggen, kunnen dit per mail melden via klimaatalarmheiloo@gmail.com.

Klimaatalarm

Ook klinkt die eerste maandag van de maand om 11.30 uur het klimaatalarm. Op het Stationsplein zingen milieusympathisanten dan alarmliederen en bespreken tevens ideeën voor een schoner Heiloo.

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: