Bewoners Overkerck Heiloo mee op zomerse rit met Highlow Rangers

Nieuws
De 95-jarige Cor mag mee met het allerfraaiste pronkstuk.
De 95-jarige Cor mag mee met het allerfraaiste pronkstuk. (Foto: vincentdevriesfoto.nl)
Arjan Hoogvorst

HEILOO - Evenals vorig jaar werden diverse bewoners van Zorgcentrum Overkerck in Heiloo vrijdagmiddag getrakteerd op een rondrit met de Highlow Rangers. Dat op een prachtige zonnige dag.

Met diverse motoren waaronder Harley Davidsons kwamen leden van de Highlow Rangers rond drie uur naar zorgcentrum Overkerck, waar bewoners instapten om mee te gaan voor een rondje via Egmond aan Zee en omgeving.

<p>Vol trots in de motor met zijspan, op weg naar Egmond.</p>
Vol trots in de motor met zijspan, op weg naar Egmond. (Foto: vincentdevriesfoto.nl)

Naast verschillende ronkende tweewielers verscheen ook een motor met zijspan ten tonele, plus overige oldtimers. Dat werd lekker een middagje genieten voor de Overkerck-bewoners, achter op de motor, in de zijspan en/of mee in een klassieke vierwieler.

Onvergetelijke middag

Voor iedereen weer een welkom en onvergetelijk uitje, waar alles en iedereen nog lang op kan teren komende tijd.

Highlow Rangers

De Highlow Rangers is een vriendengroep die afgelopen jaren met de motor of auto allerlei uitdagingen zijn aangegaan. Altijd voor een goed doel en altijd onderweg.

<p>Goed vasthouden en scheuren maar!</p>
Goed vasthouden en scheuren maar! (Foto: vincentdevriesfoto.nl)

Zo hebben de leden al meermaals een tocht door de binnenlanden van Nepal of India gemaakt. De armoede of het leven zonder luxe is voor ons westerlingen ondenkbaar, vandaar de de Highlow Rangers bij dat soort reizen altijd iets teruggeven aan het land of de mensen.

<p>De 95-jarige Cor mag mee met het allerfraaiste pronkstuk.</p>
De 95-jarige Cor mag mee met het allerfraaiste pronkstuk. (Foto: vincentdevriesfoto.nl)

Zo hebben zij afgelopen jaren al diversen geldbedragen bij elkaar gereden voor onder meer Stichting Veldwerk in Nepal of andere instanties. Elk jaar zijn er wel plannen om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Met een groep van twintig of slechts vijf; de mannen gaan er altijd voor.

Info Highlow Rangers

Informatie: www.highlowrangers.nl.

Vertrek van Highlow Rangers bij Overkerck.
Vol trots in de motor met zijspan, op weg naar Egmond.
Goed vasthouden en scheuren maar!

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: