Kom gezellig biljarten met De Vrije Keu(s) in Trefpunt Heiloo

Sport
Biljarters onder elkaar: gezelligheid troef.
Biljarters onder elkaar: gezelligheid troef. (Foto: aangeleverd)

HEILOO - De drie periodekampioenen van biljartclub De Vrije Keu(s) streden vorige week dinsdag weer om het clubkampioenschap. Na drie spannende wedstrijden mocht Jan Baltus de wisseltrofee in ontvangst nemen.

De tweede en derde prijs waren voor respectievelijk Theo van der Vlugt en Theo op het Veld. De prijzen werden uitgereikt tijdens een gezellig samenzijn, met een drankje en hapje.

De biljartclub heeft nog plaats voor enkele leden en speelt van september tot mei op dinsdagavond in Trefpunt Heiloo.

Ook biljarten?

Wie belangstelling heeft om ook gezellig te komen biljarten, kan contact opnemen met Rob Scholte via 06-51617333. Ook is het mogelijk om in september een keertje vrijblijvend te komen kijken om de sfeer te proeven.

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: