Zomerse muziek in de Witte Kerk: dit staat er op het programma

HEILOO- In de Witte Kerk is het iedere woensdag goed toeven bij de gratis toegankelijke lunchconcerten tussen 12.00 en 13.00 uur.
Woensdag 1 juli verraste good old gitarist Fred van Willigen de bezoekers met zijn zoon Adriaan, die zich bewees als prachtige zanger.
8 juli komt Fatima Zohra-Buurman haar zomerse liedjes vertolken. Ze heeft Marokkaanse roots, begeleidt zichzelf op de piano. Voor deze gelegenheid neemt ze Philip de Goey mee, op hobo, sax en allerlei (ook Middeleeuwse) fluiten.
Donderdagavond 9 juli om 20.00 uur geven de koren sWing en Exelsior een zomeravondconcert. Beide koren worden gedirigeerd door Caroline Offerhaus en de pianisten Johan Willem de Jong en Atie List ondersteunen de koren met een heerlijk zomers repertoire.
Toegang is gratis, aanmelden kan via info@koorswing.nl. Kijk voor het volledige programma op wittekerkheiloo.nl.






Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie