Duo-expositie in Bibliotheek Heiloo

HEILOO - Martin Griek en Janny van Dijk exposeren in Bibliotheek Heiloo, waar hun diverse werken tot 2 augustus zijn te bewonderen.
Voor zijn beelden laat gepensioneerd docent Martin Griek zich inspireren door de natuur en door de eigenschappen en schoonheid van de steen waarmee hij werkt. De vormen zijn rond, vloeiend en glad en daarbij zo helder mogelijk. Door de voorkeur voor hardere steensoorten als marmer en hardsteen zijn de beelden over het algemeen geschikt om buiten te worden geplaatst. Zie www.martingriek.nl.
Schilderijen
Janny van Dijk presenteert verschillende schilderijen in acrylverf, een techniek waarmee zij sinds enkele jaren werkt. Haar stijl is een combinatie van figuratief, surrealistisch en mystiek, met een vleugje abstractie. Naast zelf creëren geeft zij intuïtieve schildercursussen. Zie ook www.jvdijkkunst.nl.
Bezoekersinfo
Deze expositie is te bezichtigen tot 2 augustus in Bibliotheek Heiloo, tijdens de openingsuren. Info: www.bibliotheekheiloo.nl.







Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie