Kuyper & Blom met derde partner klaar voor mooie toekomst

HEILOO - De alom bekende uitspraak ‘never change a winning team’ is Kuyper & Blom Makelaars op het lijf geschreven. Een al jarenlang in Heiloo en omgeving werkend hecht team, dat dagelijks vol enthousiasme actief is op de vastgoedmarkt. Dit jaar is Jeffrey van der Wagen toegetreden als derde partner, naast mede-eigenaars Bas Kuyper en Ronald Blom. Er zit een mooie groei in het makelaarskantoor, dat nog een achtste medewerker hoopt aan te trekken. Redenen genoeg voor een bezoekje aan het kantoor op de Heerenweg nabij ’t Loo.
De woensdagmarkt pal voor de deur wordt overspoeld door een hoosbui, maar de handel gaat onverstoord door. Zoals dat ook geldt voor het makelaarsteam, waar een warm welkom wordt versterkt met een vers kopje koffie. Een gesprek met Bas en Jeffrey, terwijl collega Ronald op pad is.
De 34-jarige Jeffrey is sinds 2017 werkzaam bij Kuyper & Blom en mag zich sinds dit jaar mede-eigenaar noemen. “Destijds begon ik hier als binnendienstmedewerker, behaalde de nodige papieren, werd assistent-makelaar, vervolgens kandidaat-makelaar en inmiddels ben ik register-makelaar”, somt hij op. Jeffrey is momenteel druk doende voor het taxateurschap, wat hem naar verwachting einde jaar tot volwaardig register-makelaar maakt.
Goede ontwikkeling
Jeffrey wist als kind al wat zijn roeping was, verkondigde thuis dan ook regelmatig dat ie makelaar wilde worden. Hij maakte het waar en is nu mede-eigenaar van een prachtige makelaardij in hartje Heiloo. Met gepaste trots schuift hij aan voor de koffie, samen met collega Bas. “Jeffrey heeft afgelopen jaren bij ons een goede ontwikkeling doorgemaakt en vormt nu een betrouwbare rechterhand”, vertelt Bas. “Net als iedereen hier heeft hij het Kuyper & Blom-dna door de aderen stromen. Met een mooie eigen werkwijze heeft ie aan alle kanten bewezen het makelaarsvak in de vingers te hebben. Hij komt net als wij allemaal afspraken keurig na, communiceert op prettige wijze met mensen en heeft ook een uitstekende zakelijke kant. Cruciale factoren in onze sector…”
Al eind 2024 begonnen de eerste serieuze besprekingen met Jeffrey over het mogelijk toetreden als mede-eigenaar van Kuyper & Blom Makelaars. Dit jaar was het dan echt zover, met drie weken geleden de aandelenoverdracht.
Natuurlijk proces
Bas (48), die zelf al bijna dertig jaar in het vak zit: “Het is een heel mooi natuurlijk proces geweest, sinds Jeffrey ooit via een vriend bij ons kwam aankloppen. Hij is al meer sturing gaan geven aan diverse onderdelen binnen ons bedrijf, al sturen wij als drie-eenheid voorlopig nog samen. Met ons huidige team beschikken wij over een enorm netwerk, de nodige knowhow en leren we daarbij nog elke dag. We gaan vooruitstrevend te werk, met allerlei nieuwe ideeën en initiatieven, om klaar te zijn voor een veelbelovende toekomst.”
Bas en Jeffrey koesteren evenals partner Ronald de fijne sfeer en samenwerking die zo kenmerkend is voor het kantoor. “Dat geldt voor ons allemaal”, duidt Bas. “Goed kompaanschap is samen zowel successen als minder leuke dingen kunnen delen, want de zon schijnt níet elk moment.” Een korte blik naar de wolkbreuk buiten de deur kan het niet beter illustreren…
Mooie projecten
Een prachtige groei aldus, die Kuyper & Blom de laatste tijd beleeft. Met zoals gezegd het op korte termijn verwelkomen van een achtste medewerker. Momenteel staat een vacature voor register-makelaar-taxateur open, omdat het bevlogen team meer ondersteuning behoeft.
Dat mede omdat er enkele mooie nieuwbouwprojecten aankomen, waaronder in Egmond en Akersloot. Daarna volgen ongetwijfeld meer nieuwe kansen op de woningmarkt en Kuyper & Blom Makelaars is erbij, zo is duidelijk.
“Met een vrolijk team dat over veel dossierkennis beschikt, vooruitstrevend ook daar waar het kan met onder meer de socials en brochures. Want wij willen altijd vooroplopen met de nieuwste ontwikkelingen, hechten veel waarde aan de presentatie. Die van de woning in kwestie, tot en met alle andere uitingen daaromtrent”, aldus Bas. Kersverse nieuwe mede-eigenaar Jeffrey knikt instemmend. Hup, nou weer aan het werk!
Informatie
Kuyper & Blom Makelaars, Heerenweg 46a in Heiloo. Tel. 072-5322420. Informatie: www.kbmakelaars.nl.







Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie