Zomereditie buurtrestaurant BijMekaar groot succes

Afgelopen maandag stond Buurtrestaurant BijMekaar in het teken van een feestelijke zomereditie, de laatste bijeenkomst vóór de zomervakantie. Met maar liefst 40 enthousiaste gasten werd het een avond vol gezelligheid, lekker eten en waardevolle ontmoetingen.
De avond begon met een heerlijke tomatensoep als voorgerecht. Daarna volgde een rijkgevulde vakantieplank die bij velen voor een verrassing zorgde. De plank was gevuld met diverse lekkernijen zoals een wrap met carpaccio, kip-kerriesalade, saucijzenbroodje, diverse Franse kazen, een loempia, gehaktballetjesspies, een broodje pulled pork, kroket, kaassoufflé en frietjes. Als afsluiting genoten de gasten van een tropische verrassing met fruit, een cakeje, chocolade, een spekje en een ijsje.
Deze zomereditie was nét even anders dan normaal, maar daardoor misschien wel extra verrassend en gezellig. Dankzij de inzet van het enthousiaste team van Buurtrestaurant BijMekaar, de ondersteuning van Welzijn op de Hoek en de slimme inkoop van de eigen keuken gedurende het jaar, kon deze bijzondere avond worden gerealiseerd.
De impact van Buurtrestaurant Bij Mekaar gaat verder dan alleen samen eten. Het brengt bewoners bij elkaar, versterkt sociale contacten en draagt bij aan een warm en betrokken dorp waar iedereen zich welkom voelt.
Volgende editie
De volgende editie van Buurtrestaurant Bij Mekaar vindt plaats op maandag 7 september. Dan wordt er weer een driegangenmenu geserveerd. Deze avond is inmiddels al volgeboekt, maar geïnteresseerden kunnen zich wel aanmelden voor de reservelijst of alvast reserveren voor de eerstvolgende editie op maandag 5 oktober. Reserveren kan via 06 – 170 110 58. BijMekaar blijft dé plek voor lekker eten, mooie gesprekken en waardevolle ontmoetingen in een warme en gemoedelijke sfeer.






Meer nieuws uit Hoek van Holland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie