Biodanza-workshops in Oude Niedorp

Nieuws
Biodanza gebruikt muziek en beweging.
Biodanza gebruikt muziek en beweging. (Foto: aangeleverd)

OUDE NIEDORP - De Mafkikker organiseert drie biodanza-workshops waar deelnemers door muziek en vrije beweging hun vitaliteit kunnen vergroten. De sessies vinden plaats op drie maandagmiddagen in maart.

Biodanza gebruikt muziek en beweging zonder vaste danspasjes voor persoonlijke groei. Deelnemers hoeven niet te praten tijdens de sessies. Het systeem helpt mensen ontspannen en meer in contact komen met hun gevoel en anderen.

Drie middagen in maart

De workshops zijn op maandag 16, 23 en 30 maart van 14.00 tot 16.00 uur in de Mafkikker aan de Dorpsstraat 38 in Oude Niedorp. Docent Anneke Klomp begeleidt de sessies.

Deelname aan alle drie de workshops kost 35 euro. Aanmelden kan bij Lydia de Wit via info@innerguiding.nl of bij Mieke Blauw via miekeblauw@gmail.com.

Meer nieuws uit Hollands Kroon?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: