Insectenhotel als groen afscheidscadeau van groep 8 de Snip

NIEUWE NIEDORP - Leerlingen van groep 8 van basisschool de Snip hebben maandag 22 juni een bijzonder afscheidscadeau achtergelaten: een groot insectenhotel op het schoolplein. Lokale ondernemer Createdbyrick schonk het hotel als bijdrage aan de vergroening van de school.
Eigen handen
Een dag voor de officiële onthulling gingen de leerlingen zelf aan de slag. Op zondag 21 juni vulden zij de compartimenten van het insectenhotel met natuurlijke materialen en maakten zij het hotel samen af. Zo leverden zij een actieve bijdrage aan het project voordat het op het schoolplein werd geplaatst.
Blijvende herinnering
Het insectenhotel staat er niet alleen als aandenken aan de vertrekkende groep 8. Het dient ook als bijdrage aan de biodiversiteit op en rondom het schoolplein van de Snip. Toekomstige leerlingen profiteren er zo van.
Het project is een samenwerking tussen de school, de leerlingen en de lokale ondernemer Createdbyrick uit de omgeving.






Meer nieuws uit Hollands Kroon?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie