Stap aan boord van een oud vissersschip tijdens Kunst- en Cultuurweekend Hoorn

Uit
Wie het leuk vindt om op een oud visserschip de zeilen te hijsen en het ruime sop te kiezen, kan tijdens het Kunst- en Cultuurweekend meevaren.
Wie het leuk vindt om op een oud visserschip de zeilen te hijsen en het ruime sop te kiezen, kan tijdens het Kunst- en Cultuurweekend meevaren. (Foto: aangeleverd)

HOORN - Wie het leuk vindt om te beleven hoe het is om op een oud visserschip de zeilen te hijsen en het ruime sop te kiezen, kan tijdens het Kunst- en Cultuurweekend op zaterdag 5 september meevaren met de botter MK 63 en de originele Hoornse schouwen HN 1 en HN 20.

Reserveren is niet noodzakelijk, maar vol is vol. Je mag wel reserveren. Dat kan uitsluitend via WhatsApp op nummer 06-30898371.

Korte tochtjes

Zaterdag 5 september worden van 11.00 tot 17.00 uur elk uur korte tochtjes gevaren op het Markermeer. Een tochtje duurt ongeveer 45 minuten. De kosten zijn tien euro (kinderen vijf euro). Het vertrek is vanaf de Oude Doelenkade, tegenover restaurant De Kade.

Meer nieuws uit Hoorn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: