Tafeltennisvereniging TOG wint maar kampioenschap lijkt moeilijk

Het eerste team van de Maassluise tafeltennisvereniging TOG heeft in de Olympiahal Taverzo geklopt met 6-4. Brian de Leeuw versloeg al zijn Zoetermeerse tegenstanders, en met Dennis Breevaart won hij ook de dubbel.
De ietswat zieke Dennis wist één enkelpartij te winnen. Net als Paul Maan, die er bijna twee won. Met nog één wedstrijd te gaan is de kans op een kampioenschap voor TOG 1 niet groot. In de laatste wedstrijd ontvangt het team titelconcurrent Xerxes dat in punten voor staat. TOG moet, zonder de verhinderde Brian, met 7-3 winnen om kampioen te worden.
TOG 2 en Duo 1 zijn al gedegradeerd. Beide teams verloren met resp. 0-10 en 0-5 van Xerxes en de Pingwins. Sander Spruijt, Sanjay Soekhlal, Jos van Nierop en ook Robert Plac en Marcel van den Kerkhoff deden hun best maar wonnen niet.
Ook Duo 2 verloor met 0-5. Pijnacker was te sterk voor Tijn van der Vliet en Bas Vijfvinkel






Meer nieuws uit Maassluis?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie