Walking footballers Excelsior en MSV’71 bij elkaar op bezoek

De Old Stars Walking Footballers van Excelsior Maassluis hebben vorige week donderdag de Walking Footballers van MSV’71 op bezoek gehad. De Old Stars hadden hun mede loopvoetballers uitnodiging om samen te genieten van het Walking Football.
Uiteraard begon het met een gezamenlijke Warming-up. Zeker van belang voor ouderen om eerst de spieren op te warmen, met lichte rek- en strekoefeningen. Hierna werden er onderlinge partijtjes gespeeld, waarbij de regels van het Walking Football nauwkeurig werden nageleefd.
Derde helft
De Derde Helft was goed geregeld. Na de koffie konden zowel de thuisploeg als de gasten genieten van een heerlijke maaltijd bestaande uit soep, broodje kroket en vers fruit. Alles werd buiten geserveerd. Gastheren en gasten kunnen terugkijken op een geweldige ochtend op het Sportpark van Excelsior Maassluis, aldus Egbert van der Worp, zelf een Old Star. “Sporten, plezier en ontmoeten is ons hoofddoel.”






Meer nieuws uit Maassluis?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie