Vierpolders verspert MSV’71 de weg in bekertoernooi

Nieuws
MSV’71 leed bij Vierpolders een nederlaag waardoor het bekertoernooi ten einde is.
MSV’71 leed bij Vierpolders een nederlaag waardoor het bekertoernooi ten einde is. (Foto: PR)

Op basis van de behaalde beker resultaten tot nu toe had MSV’71 in en tegen Vierpolders genoeg aan een gelijkspel om de volgende bekerronde te halen. Maar daarin slaagde de equipe van trainer Jan van der Sar niet. De bezoekers uit Maassluis verloren met 2-1. En het was aan uitblinker doelman Nino van Leeuwen te danken dat de nederlaag niet nog veel groter is uitgevallen.

De thuisploeg, die de afgelopen twee seizoenen degradeerde van de 3e naar de vijfde klasse heeft een rigoureuze metamorfose ondergaan. Het elftal van trainer Ad Reijtenbagh heeft nog maar twee spelers in de gelederen van het afgelopen seizoen. Met een bijna compleet nieuw elftal hebben zij als doelstelling om zo snel mogelijk terug te keren naar de vierde klasse.

De thuisploeg liet de bal aan MSV’71 en schakelde bij balbezit razendsnel om en bediende dan een van de twee spitsen Gijs van der Knaap of Nick Koopal. Vooral laatstgenoemde speler, die overgekomen is van Hellevoetsluis was een ware plaag voor de Maassluise verdedigers, die op een lijn opereerden. Op het middenveld kwam MSV’71 tegen de met slechts 2 aanvallers spelende thuisploeg steeds een mannetje tekort.

Voorsprong

Zo kon het gebeuren dat de gastheren de wedstrijd dicteerden. De beloning kwam na twintig minuten toen Gijs van der Knaap zijn mede strijder aan het front panklaar bediende (1-0).

Ook na deze openingstreffer veranderde het spelbeeld nauwelijks. Het is dat de thuisploeg grossierde in het missen van opgelegde kansen en dat M.S.V.’71 doelman Nino van Leeuwen een puike prestatie afleverde anders had het er nog veel somberder uitgezien voor de bezoekers.

In het eerste bedrijf werd MSV’71 slechts één keer echt gevaarlijk toen Houdayfa el Hadioui zijn tegenstander goed uitkapte en via een geplaatst schot de verre hoek zocht. Maar doelman Nino Noordijk liet zich niet verschalken en pareerde de inzet vakkundig.

Vlak voor de pauze verdubbelde Vierpolders de score door Gijs van der Knaap (2-0). In blessuretijd leek het nog erger te worden voor MSV’71 toen Marwan Massoudi kostbaar balverlies leed in zijn eigen zestien en in een poging om zijn fout goed te maken een overtreding beging. Nick Koopal schoot de strafschop hoog over.

Niet beter

Met Chris Grootscholten, Arno van Zweden en Niels Koogje in de ploeg voor Dennis Terlouw, Rick van Straaten en Mo Massoudi ging het aanvankelijk niet veel beter met de ploeg uit Maassluis. In de eerste vijf minuten na de pauze kwam MSV’71 een paar keer heel goed weg en ontsnapte ook nog eens aan een 2e strafschop.

Maar langzamerhand kwam er wat meer lijn in het spel van de Maassluizers. Maar goed voetbal werd het nooit bij de mannen van Jan van der Sar. Wel heel veel balbezit, maar amper uitgespeelde kansen. Met nog een kwartier op de klok kopte de goed ingevallen Chris Grootscholten de aansluitingstreffer binnen. (2-1). Verder kwam MSV’71 deze middag niet waardoor Vierpolders met zeven punten uit drie wedstrijden dik verdiend de volgende bekerronde haalde.

MSV’71 kan zich vanaf nu opmaken voor de competitie, die komende zaterdag begint.

Meer nieuws uit Maassluis?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: