Kaagloop in Wervershoof voor jong en oud

Sport
Aan de Kaagloop in Wervershoof doen elk jaar meer deelnemers mee.
Aan de Kaagloop in Wervershoof doen elk jaar meer deelnemers mee. (Foto: aangeleverd)

WERVERSHOOF - De Hubo Kaagloop vindt zondag 25 januari voor de 37e keer plaats. Dit geliefde evenement trekt sportievelingen van alle leeftijden naar de regio. En dit jaar belooft het extra bijzonder te worden.

WERVERSHOOF - Naast de traditionele afstanden van 5 en 10 kilometer, is na de succesvolle editie van vorig jaar de 16,1 kilometer (10 Engelse mijl) nu ook definitief toegevoegd. Om 11.00 uur klinkt het startschot Sportpark bij De Westrand in Wervershoof voor deze afstand, die voert de deelnemers langs prachtige routes, zoals de Vliet, langs Onderdijk, Andijk en door Wervershoof. Dit jaar geldt er geen maximum in de vergunning, maar let op er is wel een organisatorische limiet. Wie mee wil doen, moet zich snel inschrijven.

Afstanden

Voor de hardlopers die graag de bekende routes trotseren, starten de 10 kilometer en 5 kilometer om respectievelijk 11.10 en 11.30 uur. Deze afstanden blijven populair bij zowel recreanten als ervaren lopers en beiden afstanden zijn dit jaar ook een wedstrijdloop (net zoals de 16,1 km).

De dag begint om 10.00 uur met de Kinderloop, speciaal voor kinderen die op de basisschool zitten. Het is een geweldige manier om de jongste lopers kennis te laten maken met de sport en samen plezier te beleven. En natuurlijk krijgen alle kinderen een mooie medaille na afloop. 

Tim Ruiter

De organisatie kreeg dit jaar een frisse impuls door de komst van Tim Ruiter. Tim, zelf een recreatieve loper, brengt niet alleen zijn sportieve ervaring mee, maar ook frisse ideeën. Zo heeft Tim ervoor gezorgd dat er voor iedere volwassene die meedoet er een mooi hardloop shirt krijgt. “De deelnemers aan de Kaagloop zijn dit jaar niet te missen, het wordt een lang geel lint door Onderdijk en Wervershoof. Het is alsof de Minions het dorp overnemen”, aldus een lachende Tim Ruiter.  

Inschrijven

Meedoen? Schrijf je snel in via: www.kaagloop.nl . Het niet mogelijk om op de dag zelf. in de kantine, in te schrijven. De verkeersregelaars helpen parkeren op diverse plekken rondom start/finish. Kom op tijd.

Meer nieuws uit Medemblik?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: