MVV 27 wint van Nootdorp en blijft tweedeklasser

Sport
MVV '27 1 - Nootdorp 1.
MVV '27 1 - Nootdorp 1. (Foto: MVV27)

Je kunt wel wat zeggen van het team van trainer Hakan Copur, maar men houdt het wel graag tot op de allerlaatste speeldag spannend. Verleden jaar werden de Maaslanders op de slotdag van de competitie kampioen en deze jaargang speelde men zich op het laatste moment pas definitief veilig en mag dan ook volgend jaar weer uitkomen in die tweede klasse. Een mooie prestatie in een loodzwaar seizoen, de opluchting na afloop was dan ook zeer groot.

De wedstrijd tegen Nootdorp begon in een rustig tempo, maar de eerste kans van Maaslandse kant was er al in de 7e minuut. Dennis Louter zette zich achter een vrije trap, Bouke Schippers kopte goed naar de hoek, maar Nootdorp-doelman Winston Luijs redde knap. Met een kwartier op de klok kon men alsnog de voorsprong vieren. Na goed voorbereidend werk van Bouke Schippers trapte de onvermoeibare man of the match Cor Verboon met zijn linkervoet de bal fraai richting de verre hoek (1-0).

Nootdorp zat ook zeker niet stil en met veel lengte voorin moest de Maaslandse defensie continue alert zijn. Peter LoMonaco mocht al een poging wagen, maar zijn schot had nog geen succes. In de 19e minuut kopte hij de bal achterwaarts en kon Silvano Tarantino van dichtbij de 1-1 aantekenen.

Na een half uur was het weer de beurt voor MVV 27 om gevaar te stichten. Een treffer van Huib van Barneveldt werd geannuleerd, want er was een overtreding aan vooraf gegaan. Michael Berrevoets neemt even later de bal op de slof en deze wordt overgetikt. Voor de onderbreking heeft de thuisclub nog een aantal mogelijkheden om het (overigens niet werkende) scorebord in beweging te brengen.

Na de wisseling van helften zie je twee teams die wel willen, maar het meer dan lastig hebben met die temperatuur.

In minuut 63 krijgt MVV 27 met geen mogelijkheid de bal weg uit de eigen zestien en van dichtbij mag Peter LoMonaco succesvol uithalen (1-2).

MVV 27 moet uiteraard terug zien te komen in de wedstrijd. Wijnand van der Schee kopt de bal net over het doel van Nootdorp en in de 80e minuut zet invaller Jesper Baak doelman Winston Luijs met een vlammend schot aan het werk.

De tijd dringt, want niet alle andere tussenstanden in de poule zijn op dat moment even gunstig voor MVV 27.

Het zou echter helemaal goed komen. In de 85e minuut was er de vrije trap van Dennis Louter die licht werd aangeraakt door de inkomende Cor Verboon, maar voldoende om de 2-2 aan te tekenen. Ver in de extra tijd werd zelfs het nog mooier. Cor Verboon gooit in op Bouke Schippers die vervolgens soleert langs de achterlijn en vanuit een schier onmogelijke hoek binnenschiet (3-2).

Nog enkele minuten wordt er doorgespeeld, maar na het laatste fluitsignaal barst er een klein feestje los.

Meer nieuws uit Midden-Delfland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: