Wist je dat je zwemmend iemand kunt helpen? Dit kun jij doen in september

Nieuws
Zwem4daagse.
Zwem4daagse. (Foto: aangeleverd)

OPMEER - Zwembad ‘t Woudmeer organiseert van maandag 7 tot en met vrijdag 11 september de jaarlijkse Zwem4Daagse. Dit jaar staat het evenement in het teken van EpilepsieNL: de opbrengst gaat naar onderzoek, voorlichting en ondersteuning voor mensen die leven met epilepsie.

Deelnemen is eenvoudig. Koop online een deelnamebewijs via: www.zwembadwoudmeer.nl/evenementen. Bij je eerste bezoek aan het zwembad ligt een persoonlijke Zwem4Daagse-kaart voor je klaar bij de kassa. Reserveren is niet nodig: kom gewoon langs tijdens de openingstijden en laat na elke gezwommen afstand je kaart afstempelen.

Zwem je liever tijdens de reguliere banenzwemuren? Geen probleem. Je betaalt dan het normale entreetarief en mag je Zwem4Daagse-kaart alsnog laten afstempelen. Zo kun je de vier afstanden toch voltooien, ook als je niet op een speciaal Zwem4Daagse-moment aanwezig kunt zijn.

Zwemtijden

Maandag t/m donderdag: 14.00–16.30 uur. Maandag & woensdag ook: 20.00–21.00 uur. Dinsdag & donderdag ook: 19.00–21.00 uur. Vrijdag: 14.00–16.00 uur.

Op de laatste dag wordt de Zwem4Daagse feestelijk afgesloten met een medaille-uitreiking. Daarna wordt de opbrengst officieel overhandigd aan EpilepsieNL.

Meer nieuws uit Opmeer?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: