D66 met ervaring en talent gemeenteraadsverkiezingen in

PURMEREND - De leden van D66 in Purmerend en Beemster hebben de kandidatenlijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen van 24 november. De lijst telt 19 kandidaten en wordt aangevoerd door de eerder gekozen lijsttrekker Mark Intres.
Op de lijst staan zowel nieuwe kandidaten als ervaren raadsleden en inwoners van zowel Purmerend als Beemster. “Een lijst met zoveel goede kandidaten is een enorme luxe”, vindt lijsttrekker Mark Intres. “Een mix van ervaring en nieuw bloed, met veel kennis van de stad Purmerend en de dorpskernen in Beemster. Deze kandidaten branden van de ambitie om het D66-geluid in de nieuwe gemeente Purmerend stevig te laten horen. Wij gaan vol voor gelijke kansen, gezonde groei en goed wonen.”
Momenteel telt de fractie van D66 in Purmerend vier raadsleden en twee commissieleden. Zij staan alle zes ook op de nieuwe kandidatenlijst. In Beemster heeft D66 momenteel één raadslid, Gerard Groot. Hij is de lijstduwer. Ook andere leden van de steunfractie in Beemster staan op de nieuwe lijst die bestaat uit zes Beemsterlingen en dertien Purmerenders.
Top vijf
De tweede plaats op de lijst wordt ingenomen door Astrud Wildschut, die in de huidige raadsperiode voor het eerst ervaring opdeed als raadslid. Op plek 3 staat het huidige commissielid Frank Schaaij. Plek 4 is voor de huidige wethouder Paul van Meekeren en de top 5 wordt afgesloten door het ervaren raadslid Tom de Jong.
Om tot een lijstvolgorde te komen, heeft een commissie na gesprekken met de kandidaten een advies uitgebracht aan de leden van D66 in Purmerend en Beemster. Zij konden vervolgens stemmen om de volgorde op de lijst vast te stellen. ‘Ik dank de leden die dit hebben gedaan voor hun betrokkenheid’, zegt lijsttrekker Intres. ‘Wij zijn met deze lijst vol vertrouwen en kunnen niet wachten op de gemeenteraadsverkiezingen in november en het werk dat ons daarna te doen staat.’ In de loop van de zomer maakt D66 het verkiezingsprogramma bekend.
Complete lijst
De complete kandidatenlijst ziet er als volgt uit: 1. Mark Intres 2. Astrud Wildschut 3. Frank Schaaij 4. Paul van Meekeren 5. Tom de Jong 6. Edwin Paarlberg 7. Nadine Hut 8. Rick Hollander 9. Mireille Frerejean 10. Marian Segers 11. Patrick Blokzijl 12. John Smit 13. Sven van Meekeren 14. Pieter Beemsterboer 15. Frances Heijmans 16. Willem van Kranenburg 17. Emre Kanik 18. Gerard Groot 19. Heleen Hekker






Meer nieuws uit Purmerend?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie