Refleks moet op zoek naar nieuwe trainer

De Rotterdamse hoofdcoach van korfbalvereniging Refleks, Mickeal Buijs, is bezig aan zijn laatste seizoen bij de Rijswijkers.
Buijs heeft er bij zijn vertrek dan drie jaar als coach van Refleks opzitten. Het is nog onbekend naar welke club de in het dagelijks leven als schilder werkzame Buijs, het nieuwe seizoen gaat.
Succestrainer
Buijs heeft dankzij de onder zijn hoede behaalde successen van de Rijswijkse korfballers, de reputatie van ‘succestrainer’ gekregen, met vier kampioenschappen als hoogtepunten. Als speler was Buijs actief bij RKC Rotterdam, Trekvogels en WION. Vanaf zijn 14e gaf hij al trainingen aan jeugd- en seniorenteams, later werd hij technisch verantwoordelijke bij WION, KCC en Nieuwerkerk.
Zoektocht gestart
Refleks, in de zaal uitkomend in de Eerste klasse, heeft momenteel nog geen opvolger voor Buijs gevonden, maar is wel druk op zoek naar een plaatsvervanger.






Meer nieuws uit Rijswijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie