Winst en verlies voor Red Lions tegen Amsterdam Pirates

In de 1e klasse van de reguliere softbalcompetitie bij de vrouwen ontmoette Red Lions in een doubleheader (twee wedstrijden tussen twee dezelfde teams op dezelfde dag) tegen Amsterdam Pirates. De eerste wedstrijd in deze dubbele wedstrijd eindigde in een 0-10 zege voor de ploeg uit de hoofdstad, in de tweede wedstrijd nam de thuisploeg revanche met een 7-0 zege.
De eerste wedstrijd werd een kopie van de eerste wedstrijd van vorige week tegen de Twins die door Red Lions met 10-0 en 9-0 verloren. De vele door Red Lions gemaakte fouten werden door de Amsterdamse speelsters genadeloos afgestraft, met als resultaat een 0-10 eindscore op het bord.
De thuisploeg van hoofdcoach Jordi Raul Almonte Acevedo herpakte zich echter in de tweede wedstrijd van de middag, toen het team eindelijk wakker werd. Er werd goed geslagen en pitcher Eliza Pronk stond goed te gooien in een wedstrijd waarin Amsterdam Pirates niks te zoeken had. De walk off murcy rule, de honkslag die ervoor zorgde dat Red Lions een zodanige voorsprong nam dat de wedstrijd direct werd beëindigd op basis van de regels voor een voortijdig einde, kwam van Laura Muis. Winnende pitcher werd Senna van Montfort van Red Lions, één van beste pitchers in deze 1e klasse.






Meer nieuws uit Rijswijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie