RHC pakt punten tijdens uitstekende seizoenstart

Sport
Zoetermeer bleef aandringen, maar slaagde er niet in te scoren.
Zoetermeer bleef aandringen, maar slaagde er niet in te scoren. (Foto: Kees Franken)

Met een mooie 3-0 overwinning op MHC Zoetermeer, zijn de mannen van RHC 1 het nieuwe hockeyseizoen uitstekend begonnen. In een aantrekkelijke wedstrijd tekenden Jasper Siebert (2x) en Quincy Colsen voor de Rijswijksche scores.

De overwinning kwam zeker niet gemakkelijk. Zoetermeer zette RHC vanaf de afslag onder druk en maakte er zo een echte wedstrijd van. Na een doelpuntloos eerste kwart, opende Jasper Siebert in het tweede kwart de score voor RHC uit een strafcorner. Iets wat hij pal na rust herhaalde, voor een 0-2 tussenstand.

Zoetermeer bleef aandringen, maar slaagde er niet in te scoren. Na een snelle uitbraak van aanvoerder Sander Gunst bepaalde Quincy Colsen de eindstand fraai op 3-0.

Coaches Paul ten Have en Rogier de Bruin kunnen terugkijken op een geslaagde start van de hockeycompetitie. Hopelijk krijgt dit volgende week een goed vervolg, in de uitwedstrijd tegen Pijnacker.

Meer nieuws uit Rijswijk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: