TC Rozenburg beleeft geslaagde zomereditie van het Fasel Open

Nieuws
Het was een sportief zomertoernooi.
Het was een sportief zomertoernooi. (Foto: Iris Quak)

Het Standard Fasel Open Zomertoernooi bij Tennisclub Rozenburg zit er weer op. En wat voor editie was het! Een week lang volop zon, tropische temperaturen, volle terrassen, mooie wedstrijden en vooral heel veel gezelligheid op het park.

Door de warmte was het soms flink afzien op de baan, maar alle deelnemers hebben zich er fantastisch doorheen geslagen. Helaas voor de tennissers gooide de tropische temperaturen op vrijdag roet in het eten en moesten de wedstrijden worden afgelast. “Gelukkig konden we dankzij de flexibiliteit van alle spelers alles doorschuiven naar het weekend. En juist daardoor kregen we op zaterdag en zondag nog een bomvol en prachtig finaleweekend voorgeschoteld,” laat Iris Quak namens TC Rozenburg weten.

“Ook naast de baan was het iedere avond goed vertoeven. Met lekkere hapjes (dank aan de soccom!), een druk terras en natuurlijk de heerlijke tapasavond zat de sfeer er de hele week goed in.

Een groot compliment gaat uit naar de parkcommissie. De banen lagen er weer strak bij en het tennispark zag er top uit. We hebben genoten van veel spannende partijen, mooie finales en terechte winnaars in alle categorieën. Extra leuk was dat er ook meerdere Rozenburgse successen te vieren waren.”

De toernooicommissie bedankt alle spelers, supporters, vrijwilligers, sponsors en iedereen die heeft geholpen. “Dankzij jullie kijken we terug op een warme, sportieve en vooral ontzettend gezellige editie van het Standard Fasel Open Zomertoernooi,” zegt Iris.

Meer nieuws uit Rozenburg?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: