Documentaire en gesprek over klimaat

Nieuws
Once You Care: filmavond over klimaat, ongemak en hoop in Schagen.
Once You Care: filmavond over klimaat, ongemak en hoop in Schagen. ( (Foto: aangeleverd)

SCHAGEN – Scagon de Luxe staat dinsdagavond 7 oktober in het teken van klimaat, ongemak en hoop. Milieudefensie Schagen/Bergen organiseert dan een bijzonder evenement rondom de documentaire Once You Care.

In de film volgt actrice en schrijver Gaite Jansen (bekend van Peaky Blinders en Happy Ending) haar persoonlijke zoektocht binnen de klimaatbeweging. De documentaire laat zien hoe het voelt om in actie te komen, te worstelen met twijfel en ongemak en onderzoekt de vraag of je jezelf een activist moet noemen om echt verschil te maken.

Het programma begint om 20.00 uur met een kort welkom, gevolgd door de vertoning van de documentaire. Aansluitend kunnen bezoekers deelnemen aan het Milieudefensiespel ‘Food for Thought’ en onder het genot van een drankje met elkaar in gesprek gaan over de rol die zij zelf spelen in de beweging naar een duurzamere wereld. Het evenement duurt tot 22.00 uur.

Borg Groeneveld van Milieudefensie Schagen/Bergen: “Het belooft een bijzondere avond te worden. De klimaatcrisis vraagt om actie, niet morgen, maar nú. Once You Care biedt inspiratie en handvatten om samen na te denken over hoe we impact kunnen maken op een manier die bij ons past.”

Het evenement is gratis toegankelijk, aanmelden is verplicht via: www.veranderaars.milieudefensie.nl. Klik ‘agenda’.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: