Kelnerrace keert terug op de Markt in Schagen: obers trotseren hindernissen met volle dienbladen

Nieuws
Oude tijden herleven op de Markt.
Oude tijden herleven op de Markt. (Foto: Piet Pann)

SCHAGEN – Na het grote succes van vorig jaar keert de Kelnerrace zondag terug naar de Markt in Schagen. Teams van vier horecamedewerkers nemen het tegen elkaar op in een parcours vol hindernissen, waarbij snelheid, behendigheid én droge kleding allesbehalve vanzelfsprekend zijn.

Na de succesvolle terugkeer vorig jaar staat de Kelnerrace nu voor de tweede editie sinds de comeback. De deelnemers proberen met een dienblad vol drankjes zo snel mogelijk de finish te bereiken, terwijl onderweg verschillende obstakels moeten worden overwonnen. Dat levert niet alleen fanatieke strijd op, maar vooral ook veel hilarische momenten.

Publiek geniet mee

Niet alleen de deelnemers beleven plezier aan de wedstrijd. Ook voor het publiek is de Kelnerrace een vermakelijk spektakel. Wie een glas weet te redden, oogst applaus. Gaat er onderweg toch iets mis, dan zorgt dat meestal voor minstens zoveel gelach langs het parcours. Er zijn prijzen te winnen voor onder andere snelste team, beste outfit en grootste knoeier.

De organisatie van het SES evenement is in handen van Piet Pann, met de enthousiaste presentatoren Renate, Linda en Sanne.

De Kelnerrace begint zondag om 14.00 uur op de Markt in Schagen. Toeschouwers zijn van harte welkom. Aanmelden is nog mogelijk via info@pietpann.nl.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: