AZ keert terug naar Dirkshorn

Sport
Een foto uit 2023: AZ - Shakhtar Donetsk.
Een foto uit 2023: AZ - Shakhtar Donetsk. (Foto: vincentdevriesfoto.nl)

DIRKSHORN – Het is weer zover: AZ komt op bezoek in Dirkshorn. Wie onlangs op het terrein van V.V. Dirkshorn was, kon zien dat het hoofdveld onder constructie is. Het veld wordt in topconditie gebracht. Zaterdag 28 juni start voor de Alkmaarse eredivisionist de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een oefenduel. Dit gebeurt traditiegetrouw in Dirkshorn. De tegenstander wordt binnenkort bekendgemaakt.

Al jarenlang is Dirkshorn de vaste zomerlocatie voor AZ’s oefencampagne. Internationale clubs uit onder meer Griekenland, Oekraïne, Denemarken en Schotland kwamen al langs voor een sportieve ontmoeting. Vorig jaar waren dat het Griekse Aris Thessaloniki en de Deense FC Nordsjaelland – wie dit jaar de degens kruist met AZ blijft nog even spannend.

Sponsors en vrijwilligers

Voor de organisatie van deze dag zoekt V.V. Dirkshorn nog sponsors én vrijwilligers. Sponsors kunnen zich verheugen op zichtbaarheid langs het veld en toegang tot de sfeervolle VIP-ruimte. Meer weten? Mail naar: sponsorcommissie@vvdirkshorn.nl. Vrijwilligers zijn hard nodig voor diverse taken, zoals bardiensten en toezicht. Aanmelden of informatie? Mail naar: az@vvdirkshorn.nl

Lees ook:

Wall of Fame bij VV Dirkshorn

Mr. Greenkeeper zorgt voor prachtige grasmat

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: