Parkinson Café Schagen: bijeenkomst over visuele klachten en dagelijks leven met Parkinson

Zorg
Afbeelding
(Foto: )

SCHAGEN – In wijkgebouw De Groene Schakel vindt dinsdag 12 mei een bijeenkomst plaats van het Parkinson Café Schagen. Het café is een ontmoetingsplek voor mensen met Parkinson(isme), hun naasten en andere geïnteresseerden.

Tijdens deze editie geven een neuropsycholoog en ergotherapeut van VISIO Revalidatie & Advies een presentatie over visuele klachten bij Parkinson.

Veelvoorkomende klachten

Bij Parkinson komen regelmatig visuele problemen voor, zoals wazig of dubbelzien, lichtgevoeligheid, verminderd gezichtsveld of het zien van dingen die er niet zijn. Ook kan de gezichtsscherpte afnemen of kunnen klachten wisselend optreden.

Deze problemen kunnen grote invloed hebben op het dagelijks leven, zoals lezen, televisie kijken of deelname aan het verkeer.

Ontmoeten en ervaringen delen

Na de presentatie is er ruimte om met elkaar in gesprek te gaan en ervaringen te delen. Het Parkinson Café staat bekend om de informele sfeer waarin ontmoeting en herkenning centraal staan.

De inloop start om 9.30 uur met koffie of thee. Het programma begint om 10.00 uur en eindigt rond 11.30 uur. De toegang is gratis; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: