Jongen valt van rijdende trein en belandt op spoor langs N203 tussen Uitgeest en Krommenie

UITGEEST/KROMMENIE - Een jongen is in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 01.20 uur gewond geraakt nadat hij van de buitenkant van een rijdende trein viel. Het ging mis nabij station Uitgeest, richting Krommenie.
Vrienden van de jongen zaten in de trein en vertelden dat hij te laat was om in te stappen op station Uitgeest. Toen de trein ging rijden, zagen zij hem aan de treindeur hangen. Korte tijd later konden ze de jongen niet meer zien. De vrienden kwamen ging er vanuit dat hij was gevallen en schakelden hulp in.
De hulpdiensten startten een zoektocht op het spoor. Vanuit een politiehelikopter werd de jongen langs het spoor bij de N203 gezien. Hulpdiensten konden via een sloot bij het slachtoffer komen. De jongen is naar het ziekenhuis gebracht.
Hoge snelheid
Meerdere reizigers meldden aan de politie dat er een persoon aan de buitenzijde van de trein hing. Volgens deze getuigen viel de jongen er af en toen de trein al op hoge snelheid reed. Het treinverkeer werd stilgelegd.

Daan’s Hitzone brengt muzikaal 1969 tot leven in Café Camille in Beverwijk
Daan’s Hitzone brengt muzikaal 1969 tot leven in Café Camille in Beverwijk
18 sep, 12:39
Kerkdiensten en activiteiten tijdens de Vredesweek in de IJmond
Kerkdiensten en activiteiten tijdens de Vredesweek in de IJmond
18 sep, 08:24
Eerste Open Podium van het seizoen bij De Zwaan Cultureel in Uitgeest
Eerste Open Podium van het seizoen bij De Zwaan Cultureel in Uitgeest
17 sep, 17:18
Uitgeesters Yorin en René klaar voor de Dam tot Dam: ‘Twee witte bolletjes met..
Uitgeesters Yorin en René klaar voor de Dam tot Dam: ‘Twee witte bolletjes met vruchtenhagelslag en gáán!’
17 sep, 11:34

Meer nieuws uit Uitgeest?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie