Nieuwe interactieve tentoonstelling ‘Kletsnat’

DRIEHUIS - ‘Kletsnat’, de nieuwe interactieve tentoonstelling in het Pieter Vermeulen Museum, is vanaf zondag 9 maart te bezoeken. Het thema is dieren en planten in en bij het water.
De tentoonstelling is geschikt voor kinderen tot en met 8 jaar. Spelenderwijs ontdek je de onderwaterwereld. Je verdiept je in de wereld van de dieren en planten in sloten, vijvers en meren. Je komt veel verschillende dieren tegen, van kikkers en vissen tot ooievaars, slangen en schildpadden. Er is ook een knutseltafel en een speurtocht.
‘Kletsnat’ bezoeken
‘Kletsnat’ is te bezoeken tot en met zondag 24 augustus op woensdag, vrijdag en zondag tussen 13.00 en 17.00 uur. In de schoolvakanties is het museum dagelijks, met uitzondering van zaterdag, geopend. Kaartjes zijn te koop bij de kassa en vooraf reserveren is niet nodig. Het museum is gevestigd aan Driehuizerkerkweg 34D in Driehuis.






Meer nieuws uit Uitgeest?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie