Harde klap: fiets breekt doormidden na botsing tussen twee fietsers in Uitgeest

UITGEEST – Twee fietsers zijn donderdagochtend hard met elkaar in botsing gekomen op de Cornelis Corneliszoonstraat in Uitgeest. De klap was zo hard dat één van de fietsen volledig doormidden brak.
De melding kwam rond 07.50 uur binnen bij de meldkamer. Twee politie-eenheden en een ambulance kwamen naar de locatie om hulp te verlenen.
De twee fietsers waren met flinke snelheid tegen elkaar gereden. Door de harde klap raakte één van de fietsen zwaar beschadigd en brak deze volledig in tweeën.
Een van de betrokken fietsers is door ambulancepersoneel nagekeken. De man is vervolgens per ambulance naar het ziekenhuis gebracht voor verdere controle. Over de toestand van de andere fietser is vooralsnog niets bekend.














Meer nieuws uit Uitgeest?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie