Kankercafé in Bibliotheek IJmond Noord: wie ben jij na de behandeling?

Zorg
Ontmoet lotgenoten in het Kankercafé.
Ontmoet lotgenoten in het Kankercafé. (Foto: Aangeleverd)

IJMOND - Mensen die kanker hebben of hebben gehad en hun naast vinden in de IJmond weinig gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Oncologiefysiotherapeut JoAnne van Yperen heeft samen met Bibliotheek IJmond Noord het Kankercafé opgezet, waar patiënten lotgenoten kunnen ontmoeten.

Tijdens het Kankercafé van maandag 27 juli is het thema ‘Klaar met de behandeling. Wie ben ik nu?’. Tijdens de behandeling van kanker staat je wereld op zijn kop. Als de behandeling klaar is, kom je jezelf vaak tegen. Ben je nog wel de oude? Kan je alles weer?

Buiten de ‘witte jassen cultuur’

Het Kankercafé is een mogelijkheid voor patiënten, familieleden en mantelzorgers om buiten de ‘witte jassen cultuur’ van het ziekenhuis met elkaar in gesprek te gaan en vragen te stellen. Dit doe je onder het genot van koffie of thee.

Gratis toegang

De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig. De bijeenkomst start om 10.00 uur in de bibliotheekvestiging aan Kerkplein 5 in Beverwijk.

Meer nieuws uit Uitgeest?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: