Vechtpartij bij winkelopening in Vlaardingen leidt tot drie aanhoudingen

112-nieuws
Vechtpartij bij winkelopening in Vlaardingen leidt tot drie aanhoudingen
Vechtpartij bij winkelopening in Vlaardingen leidt tot drie aanhoudingen (Foto: FlashphotoNL)

De opening van een nieuwe winkel aan het Veerplein in Vlaardingen is woensdagochtend flink uit de hand gelopen en uitgemond in een vechtpartij. Wat een feestelijk evenement had moeten zijn, eindigde met de inzet van meerdere politie-eenheden, een ambulance en drie arrestaties.

In de ochtend opende de keten Normal een nieuwe vestiging op het plein. Om de opening te vieren was aangekondigd dat de eerste 500 klanten een gratis goodiebag zouden ontvangen. Deze actie zorgde ervoor dat er ruim voor openingstijd al een lange rij wachtenden over het Veerplein stond om de winkel binnen te komen.

Door nog onbekende oorzaak liepen de gemoederen op enig moment hoog op. Een aantal klanten raakte met elkaar slaags en tijdens de escalatie werd ook het winkelpersoneel belaagd. De politie kwam met meerdere eenheden ter plaatse om tussenbeide te komen en de rust te herstellen. Daarbij hebben agenten drie aanhoudingen verricht.

Bij de ongeregeldheden raakte minstens één persoon gewond. Dit slachtoffer is ter plaatse door het ambulancepersoneel nagekeken. Het is op dit moment niet bekend of de vechtpartij daadwerkelijk is ontstaan rondom de uitgifte of het opraken van de goodiebags, of dat er een andere aanleiding was.

Meer nieuws uit Vlaardingen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: