Al veel vlaggen van geslaagden gespot in Vlaardingen

Vlaardingen - Voor veel eindexamenleerlingen was het deze week een spannende tijd. Na weken van wachten kwam eindelijk het verlossende telefoontje: geslaagd. Op verschillende plekken in Vlaardingen hangt de vlag uit en worden diploma’s alvast gevierd.
Kim Huisman
“Onze dochter Kim Huisman uit Vlaardingen is geslaagd voor haar MAVO diploma. Ze zat op het Lentiz t Groen van Prinsterer.”
Liefs van mama Claudia, papa Dennis
, zus Dewi en Hugo, en haar vriendje Tygo (Foto: Privé)
Anouk
‘Buurmeisje Anouk’, wordt op Facebook gefeliciteerd door haar buurvrouw Annelies Tellekamp.”Van harte gefeliciteerd!”
Rodi Vlaardingen vroeg geslaagden om een foto of video in te sturen. Daar werd gehoor aan gegeven: de eerste trotse leerlingen hebben hun foto’s gedeeld met de redactie.
Geslaagden in beeld
Wie ook geslaagd is en zichzelf graag terugziet op de website of in de krant, kan nog een foto of video sturen met naam naar redactie.vlaardingen@rodi.nl.





Meer nieuws uit Vlaardingen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie