Deze week op de agenda van Vlaardingen:

Nieuws
AV Fortuna organiseert in de Broekpolder de tweede JanLouterloop, ter nagedachtenis aan trainer Jan Louter.
AV Fortuna organiseert in de Broekpolder de tweede JanLouterloop, ter nagedachtenis aan trainer Jan Louter. (Foto: PR)

Donderdag 1 oktober

KLAVERJASSEN – In wijkcentrum De Bijenkorf aan de Reigerlaan 100 kan iedere donderdagmiddag worden geklaverjast. De middag duurt van 13.30 tot 16.30 uur. Deelname kost €4,60. Nieuwe deelnemers zijn welkom. Meer informatie: 06-13951276.

LUNCHCONCERT – In de Grote Kerk van Vlaardingen is van 12.45 tot 13.15 uur een gratis lunchconcert. Er worden werken gespeeld van Diego Xarava, Jean-François Dandrieu, Narcis Casanova en Ruud Langgaard. Bij de uitgang staat een collectebus.

Zaterdag 3 oktober

NEUZELMARKT – In Vlaardingen wordt de kleinste en oudste Neuzelmarkt gehouden. Bezoekers kunnen er terecht voor mooie en goedkope spulletjes. De opbrengst wordt gebruikt om activiteiten voor bewoners te organiseren.

MEN VRAAGT EN WIJ DRAAIEN – Senioren Omroep Plus-Radio verzorgt van 14.00 tot 16.00 uur het programma ‘Men vraagt en wij draaien’ in de Brasserie van Drieën-Huysen Zuid aan de Graaf Walraamlaan 100. Bewoners en belangstellenden kiezen de lichte amusementsmuziek. Het programma is ook terug te luisteren via www.plus-radio.nl.

CONCERT OP ZATERDAG – In de Grote Kerk klinkt van 15.15 tot ongeveer 16.45 uur muziek. De Vespercantorij zingt onder leiding van Peter van Kranenburg, met Aad Zoutendijk op het orgel. De toegang is gratis. Koffie, thee en een koekje kosten €1.

Dinsdag 6 oktober

WANDELCLUB – Wandelclub D.O.W. trekt iedere dinsdagmorgen ongeveer twee uur door de omgeving. Er wordt verzameld bij de Leger des Heils-kerk. Onderweg zijn twee momenten voor koffie of thee. Deelname kost €3,50 per keer. Informatie: 06-53363964.

Woensdag 7 oktober

VITALITEITSDAG – In De Windwijzer aan de Schiedamseweg 95 wordt een gratis Vitaliteitsdag gehouden. Bezoekers kunnen onder meer hun glucose, cholesterol, balans en spierkracht laten meten en krijgen persoonlijk advies. Er zijn verschillende inloopmomenten tussen 10.00 en 15.00 uur. Aanmelden is verplicht via www.vlaardingenblijftstaan.nl of 06-45637697.

Donderdag 8 oktober

KLAVERJASSEN – In wijkcentrum De Bijenkorf aan de Reigerlaan 100 kan iedere donderdagmiddag worden geklaverjast. Van 13.30 tot 16.30 uur zijn kaartliefhebbers welkom. Deelname kost €4,60 per middag. Nieuwe deelnemers kunnen vrijblijvend kennismaken. Informatie: 06-13951276.

Zaterdag 10 oktober

JANLOUTERLOOP – AV Fortuna organiseert in de Broekpolder de tweede JanLouterloop, ter nagedachtenis aan trainer Jan Louter. Er zijn hardloopafstanden van 5, 10 en 15 kilometer en een wandeltocht van 10 kilometer. De opbrengst gaat naar Support Casper, onderdeel van Stichting Overleven met Alvleesklierkanker.

Lever je agendabericht aan via www.rodi.nl/vlaardingen/agenda

Meer nieuws uit Vlaardingen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: