Grote zoekactie naar vermiste zwemmer bij strand Hoek van Holland

In de nacht van woensdag op donderdag heeft een grootschalige zoekactie plaatsgevonden aan de kust van Hoek van Holland na een melding over een vermiste zwemmer. Diverse hulpdiensten, waaronder de Reddingsbrigade van Monster, werden ingezet om de persoon op te sporen.
De inzet vond laat op de avond plaats, nadat de hulpverleners al een drukke dag achter de rug hadden vanwege het warme weer en diverse eerdere alarmeringen.
De reddingsbrigade werd rond 23.00 uur, direct na een eerdere melding voor patiëntenvervoer, opgeroepen voor een assistentie bij een Search and Rescue-operatie (SAR).
Tot op heden is er geen officiële informatie naar buiten gebracht over de afloop van de zoekactie en of de vermiste persoon inmiddels is aangetroffen.
Drukke woensdag voor de vrijwilligers met enkele alarmeringen…
— Reddingsbrigade MSR (@rbmonster) June 25, 2026
| @KNBRD @knrmterheijde @RBGravenzande #lifeguard #multidisciplinair #reddingsbrigade #samenwerking #SAR #searchandrescue #vrijwilliger ^tv | pic.twitter.com/MD6lmYs7XR

Column Alphons de Wit: Geef eens wat vertrouwen
Column Alphons de Wit: Geef eens wat vertrouwen
gisteren
De kranten staan weer online!
De kranten staan weer online!
gisteren



Meer nieuws uit Westland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie