Mooi resultaat ‘Team Onings Spinningmarathon’

Sport
De luchtvochtigheid in het magazijn van Onings, die was omgetoverd tot een ware spinningarena, steeg met de minuut.
De luchtvochtigheid in het magazijn van Onings, die was omgetoverd tot een ware spinningarena, steeg met de minuut. (Foto: PR)

De spinningmarathon in het magazijn van Onings Holland Flowerbulbs heeft op vrijdag 10 april een prachtig bedrag opgeleverd. Aan het einde van de avond stond de teller op € 5.625. Dit bedrag gaat mee in de pot van Team Onings, die op 30 en 31 mei meedoet aan De Westlandse Ride.

Het evenement begon met een uur spinnen door het personeel van Onings. In plaats van bollen uithalen of verkopen, bestegen vele collega’s de spinningfiets en werkten zichzelf in het zweet voor het goede doel. Ook enkele familieleden van de collega’s deden mee. Dit heeft voor een bijdrage gezorgd van € 2.000 op het eindresultaat.

’s Avonds was het aan de leden van Team Onings om zoveel mogelijk deelnemers te verzamelen die 1, 2 of 3 uur kwamen spinnen. De luchtvochtigheid in het magazijn van Onings, die was omgetoverd tot een ware spinningarena, steeg met de minuut. Na afloop moest het verloren vocht natuurlijk worden hersteld in de kantine. Ook de drankopbrengst bepaalde mee aan het eindbedrag.

Het resultaat van de spinningmarathon wordt samen met de opbrengst van de bollenactie (€ 8.150) opgeteld bij het bedrag dat Team Onings zal inzetten tijdens hun deelname aan De Westlandse Ride. Het doel van De Westlandse Ride dit jaar is het verbeteren van de diagnostiek bij kanker in het Reinier de Graaf ziekenhuis in Delft.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: