Smaakvolle tomaten kweken, midden in de woestijn

Algemeen
Smaakvolle tomaten kweken met het SuprimAir kassysteem, midden in de woestijn.
Smaakvolle tomaten kweken met het SuprimAir kassysteem, midden in de woestijn. (Foto: PR)

Uit de samenwerking tussen Certhon in Poeldijk en het Japanse bedrijf DENSO komen bijzondere projecten voort. Ze gaan nu ook aan de slag in het Midden-Oosten en Noord-Afrika. Het credo: je kan alles telen overal ter wereld, ongeacht het klimaat of de hoeveelheid daglicht. 

Certhon ontwikkelt, produceert en realiseert op maat gemaakte oplossingen voor de tuinbouw, zoals hoogwaardige kasprojecten en indoor farms als robotica. DENSO ontwikkelt geavanceerde technologie en onderdelen voor auto’s. Sinds 2020 werken de bedrijven samen. Daar komen verbluffende systemen uit voort, zoals het SuprimAir-kassysteem, waarmee midden in de woestijn tomaten kunnen worden gekweekt.

Zulke tuinbouwoplossingen gaan Certhon en DENSO nu ook naar het Midden-Oosten en Afrika brengen. De projecten daar worden zowel gecoördineerd vanuit het regionale hoofdkantoor van DENSO in Dubai, als vanuit het hoofdkantoor van Certhon in Poeldijk.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: