New French Touch brengt swing-jazz naar Cultuurschuur

Uit
Het repertoire bestaat uit jazz manouche van Django Reinhardt, Parijse Valse Musette, Braziliaanse bossa nova en klassiekers uit het American Songbook
Het repertoire bestaat uit jazz manouche van Django Reinhardt, Parijse Valse Musette, Braziliaanse bossa nova en klassiekers uit het American Songbook (Foto: PR)

Monster - De Haagse formatie New French Touch treedt op zaterdag 3 oktober op in de Cultuurschuur in Monster. Het gezelschap brengt een mix van stijlen die de muzikanten zelf omschrijven als ‘swingjazz avec une sauce Hollandaise’.

Het repertoire bestaat uit jazz manouche van Django Reinhardt, Parijse Valse Musette, Braziliaanse bossa nova en klassiekers uit het American Songbook. De vier muzikanten, die elkaar vonden in hun gezamenlijke liefde voor deze muziekstijlen, geven daar hun eigen New French Touch aan.

De band stond eerder al op het podium van de Cultuurschuur. Op zaterdag 3 oktober keren de muzikanten terug voor een avond vol swingende jazzklanken.

Het optreden begint om 20.00 uur. De entree bedraagt 15 euro, inclusief koffie en één drankje. Betalen kan contant bij binnenkomst.

Aanmelden kan via de agenda op www.cultuurschuur.nl of per e-mail via info@cultuurschuur.nl.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: