Tweede editie Wimbledon White Devil bij TPV De Saen in Koog aan de Zaan meteen groot succes

KOOG AAN DE ZAAN – Wat vorig jaar begon als een grapje, is in korte tijd uitgegroeid tot een populair evenement. TPV De Saen organiseerde afgelopen weekend de tweede editie van het Wimbledon White Devil-toernooi, waar maar liefst tachtig deelnemers in volledig witte kleding de baan op gingen. De belangstelling was zelfs zo groot dat de organisatie mensen moest teleurstellen, omdat er simpelweg geen plek meer was.
Het concept is geïnspireerd op het beroemde Wimbledon-tennistoernooi in Engeland. Deelnemers werden ondergedompeld in een stijlvolle Engelse sfeer, compleet met witte aankleding, prosecco, luxe hapjes en een verzorgd terras. Zowel tennissers als padellers deden mee aan het toernooi. De leeftijden liepen uiteen van 18 tot en met 70 jaar.
Klasse en gezelligheid
Met het evenement wilde de vereniging vooral klasse, sportiviteit en gezelligheid uitstralen. Dat bleek aan te slaan. Gedurende de dag werden sportieve wedstrijden afgewisseld met ontspannen momenten naast de baan. Na afloop verzamelden alle deelnemers zich op het terras, waar feestelijke muziek klonk.
Een bijzonder moment was de gezamenlijke maaltijd. Acht dames van de catering verschenen gelijktijdig in kokskleding op het terras en serveerden alle tachtig deelnemers tegelijk een diner. Dat zorgde voor een luxe uitstraling en een gezellige, gezamenlijke afsluiting van de sportdag. Dankzij het zonnige weer en een zwembadje op het terrein konden deelnemers bovendien volop genieten van de zomerse omstandigheden.
Winnaars
Bij de padelwedstrijden gingen Jamie de Boer en Steven Rooijens er met de winst vandoor. Het tennistoernooi werd gewonnen door Lars de Wit en Coen Frickers.
Veel deelnemers vroegen na afloop al wanneer de inschrijving voor de derde editie opent. De organisatie hoopt het evenement volgend jaar verder uit te breiden naar 120 tot 130 deelnemers en kijkt vol vertrouwen uit naar een nieuw, stijlvol Wimbledon White Devil-toernooi.





Meer nieuws uit Zaanstad?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie