Winnaar Leids Cabaretfestival in Zaantheater
ZAANDAM - Comedian Omar Ahaddaf speelt woensdag 16 maart zijn programma ‘Grenzeloos’ in het Zaantheater. Een thuiswedstrijd, want hij woont in Zaandam. Als klein jongetje had Omar maar één droom: allochtoon worden. Dus kwam hij twaalf jaar geleden naar Nederland, het land van tolerantie en vrijheid. Hij werd stand-up comedian. En wat voor één!
In 2012 won Omar de jury- en publieksprijs op het Leids Cabaret Festival. De jury omschreef hem als “warm, innemend en iemand met een statement”. In ‘Grenzeloos’ laat Ahaddaf vertelkunst, stand-up comedy, muziek en theater samenkomen. Het is een persoonlijk relaas over out of the box denken, de kunst van het relativeren en vooral: durven dromen.
Kaarten voor Omar Ahaddaf (€ 15 / j € 12,50 € 3,50 voor drankje & garderobe) zijn 24 uur per dag te koop via www.zaantheater.nl. De kaartverkoopbalie in het theater is van dinsdag t/m vrijdag geopend van 13.00 uur tot 17.00 uur en telefonisch bereikbaar via 0900 – 33 44 55 3 (€ 0,30 p.m.).






Meer nieuws uit Zaanstad?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie