De Bocht van Zuid sportief én gezellig bij Alkmaar City Run

Nieuws
Afbeelding
(Foto: Kevinvl Photography)

Woensdag 13 mei verandert de hoek van de N.G. Piersonstraat en de Wiardi Beckmanstraat in de Bocht van Zuid; een sfeervolle supportersplek tijdens de Alkmaar City Run.

ALKMAAR - Winkelcentrum Hart van Zuid organiseert samen met de Alkmaar City Run en Le Champion een feestelijke avond waar bezoekers gratis kunnen genieten van sport, muziek en gezelligheid. In de Bocht van Zuid kunnen bezoekers de lopers enthousiast aanmoedigen terwijl DJ Rutger zorgt voor muziek en sfeer.

Er is een mocktailbar met frisse mocktails, een groot scherm waarop de lopers zichzelf voorbij zien komen en ondernemers van Hart van Zuid delen kosteloos lekkere hapjes uit aan het publiek.

Cabaretier en gangmaker

Ook cabaretier en gangmaker Milo Berlijn is aanwezig om de atleten op geheel eigen wijze aan te moedigen en het publiek mee te nemen in de feestelijke sfeer. Wil je de drukte van de binnenstad ontlopen maar toch genieten van de échte Alkmaar City Run-sfeer? Kom dan op woensdag 13 mei van 21.30 uur tot 23.00 uur naar de Bocht van Zuid. De winkeliers van Hart van Zuid heten je hartelijk welkom en de toegang is gratis.

Meer informatie is te vinden op: www.hartvanzuid.com

Meer nieuws uit Alkmaar?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: