Alkmaar zoekt het mooiste geveltuintje: nomineren of opgeven doe je hier

ALKMAAR - Stichting ANIMO organiseert een geveltuintjeswedstrijd voor alle Alkmaarders. Wie een geveltuin heeft aangelegd of een creatieve boomspiegel in de buurt wil nomineren, kan zich tot 10 augustus aanmelden.
Met de wedstrijd wil ANIMO Alkmaarders aanmoedigen om tegels te vervangen door groen. Geveltuintjes maken de buurt niet alleen mooier, maar helpen ook bij het koelen van straten tijdens hete zomers en het opvangen van hoosbuien.
Jury onder leiding van geveltuin-ambassadeur
Een deskundige jury beoordeelt alle inzendingen. Die jury staat onder leiding van Gerda Reus, de Alkmaarse Geveltuin-ambassadeur. Deelnemers maken kans op prijzen en erkenning.
Zo meld je je aan
Aanmelden gaat via e-mail. Deelnemers sturen maximaal drie foto’s van hun geveltuin of boomspiegel, samen met naam, adres en telefoonnummer, naar coordinator@animo-alkmaar.nl. Aanmelden kan ook via het contactformulier op de website.
Inspiratie en richtlijnen
Wie tips zoekt of de Alkmaarse richtlijnen wil bekijken, kan terecht op animo-alkmaar.nl of stadswerk072.nl/meedoeninhetgroen.
De deadline voor aanmelden is 10 augustus.





Meer nieuws uit Alkmaar?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie