Ouderensoos viert haar 65-jarig jubileum

REGIO - In september 1960 werd de ouderensoos Leimuiden/Rijnsaterwoude opgericht. Dit jaar bestaat de sociëteit 65 jaar en dat wordt uitgebreid gevierd.
Toen kapelaan van Rijn zijn pastoor vertelde over zijn plan om ouderen een wekelijkse ontmoetingsplek te bieden, had hij niet kunnen bevroeden dat de bejaardensociëteit na 65 jaar nog altijd bestaat. De ouderen, allemaal geboren rond 1900, hadden behoefte aan sociale ontmoetingen.
De eerste bijeenkomst vond plaats in september 1960 in het toenmalig Parochiehuis aan de Willem van der Veldenweg, met vijftien mensen en onder toeziend oog van pastoor en kapelaan. De pastoor hield een korte toespraak over het belang van ontmoeten en sprak de wens uit dat de sociëteit een lang leven zou beschoren zijn.
Muzikale brunch, jubileumquiz en jubileumkampioenschap klaverjassen
Die wens is uitgekomen. Op 3 september 2025 viert de ouderensoos, inmiddels met zestig leden, haar 65-jarig jubileum in Partycentrum Keijzer, waar ze sinds 1968 een gastvrij onderdak heeft. Bij het 12,5-jarig jubileum kregen dames een bonbon en heren een sigaar.
Ditmaal worden de leden getrakteerd op een muzikale brunch, een jubileumquiz en ’s middags het jubileumkampioenschap klaverjassen. Tijdens het kaarten is er tevens een receptie voor instanties zoals de gemeente Kaag en Braassem, Stiwo, de Driemaster en de sponsoren. Zij dragen de ouderensoos al jaren een warm hart toe en zorgen mede voor een mooie toekomst van de sociëteit.






Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie