CDA Groene Hart organiseert Politiek Café in Leimuiden over taal van de politiek

Politiek
Politiek Café bij het CDA.
Politiek Café bij het CDA. (Foto: aangeleverd)

LEIMUIDEN - Het CDA Groene Hart organiseerde in juli het Politiek Vrouwencafé, speciaal voor vrouwen van 18 jaar en ouder. Nu volgt er een vervolg dat openstaat voor zowel vrouwen als mannen. 

Op donderdag 11 september van 19.30 tot 21.30 uur wordt het Politiek Café ‘Politieke Taal – level 1’ gehouden aan het Noordeinde 21 in Leimuiden. 

Elk bedrijf kent zijn eigen taal en dat geldt ook voor de lokale politiek. Woorden als motie, amendement, fractie, presidium, griffie, commissie en gremium zijn voor buitenstaanders lastig te begrijpen. Ook de besluitvormingssystematiek binnen de politiek is zeer specifiek. “Als je het eenmaal door hebt, dan wordt het echt leuk”, aldus Trudy Veninga, oud-raadslid en -wethouder uit Nieuwkoop.

Tijdens het Politiek Café wordt uitleg gegeven over dit politieke taalgebruik, zodat deelnemers die kennis willen maken met de politiek al een beter beeld hebben. Met een ploeg van ervaren CDA-politici uit gemeenten van het Groene Hart staat de organisatie klaar om elke vraag te beantwoorden. Dat gebeurt eerlijk, neutraal en enthousiast.

Opgeven voor deze avond kan door een mailtje te sturen naar cdakaagenbraassem@gmail.com of via 06-54677483.

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: