Drakenbootrace, ruim 500 kramen en live muziek: de Alphense Jaarmarkt komt eraan

ALPHEN AAN DEN RIJN - Zet het alvast in je agenda: de Alphense Jaarmarkt vindt op woensdag 16 september weer plaats.
Met ruim vijfhonderd kramen, muziek en horeca kun je je van ‘s ochtends vroeg tot ‘s avonds laat vermaken.
Drakenbootrace
Voor de eerste keer is er een Drakenbootrace op het water. Inschrijven kan via www.jaarmarktalphenaandenrijn.nl. Een team bestaat uit tien peddelaars en één drummer die het ritme aangeeft. Er is een parcours van 250 meter, het snelste team wint de wisselbeker. Heb je geen team? Geef je dan alleen op, dan kijkt de organisatie bij welk team je kan aansluiten. De Drakenbootrace start om 13.00 uur.
Kinderkleedjesmarkt
Van 08.30 tot 12.00 is er een kinderkleedjesmarkt op het Rijnplein. Meedoen is gratis, er zijn honderd plekken beschikbaar. Schrijf je hier in.
Artiesten
Er zijn al enkele artiesten aangekondigd. Om 18.00 opent Eddie Solomon, de winnaar van het NK Straatmuzikantenfestival, de avond op het Rijnplein met zijn viool. Ook treedt de de Alphense artiest LEEV op vanaf 19.00 uur.
Op dinsdagavond 15 september is ook de Kroegentocht Jaarmarkt er weer met live muziek.






Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie