Vier Valentijn tijdens discoavond De Beeck

BERGEN - Vrijdag 14 februari staat de discoavond in het Bergense zwembad De Beeck in het teken van Valentijn. Voor de speciale XL Valentijndsdisco tovert De Beeck het bad om in een romantisch en sfeervolle locatie. Tijdens deze disco XL is er gezellige animatie. De deuren openen om 19.30 uur, entree bedraagt € 9,50 inclusief limonade.
Elke vrijdag organiseert De Beeck een discoavond speciaal voor kinderen tot 13 jaar waarbij kinderen lekker kunnen zwemmen, dansen en lachen. Een aantal keer per jaar is dit een speciale XL editie. (Tekst gaat door onder foto)
![]()
Ontmoet jij Cupido?
De Valentijnsedite, op vrijdag 14 februari, belooft speciaal te worden. Naast de nieuwste hits en heerlijke liefdesliedjes pakt Holland Sport uit met verrassende animatie en een feestelijke sfeer. Kinderen worden uitgenodigd hun maatje mee te vragen om samen deel te nemen aan de gratis activiteiten in het bad. Misschien kom je Cupido wel tegen! (Tekst gaat door onder foto)
![]()






Meer nieuws uit Bergen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie