Binnenkort te zien in het Kennemer Theater in Beverwijk

BEVERWIJK - Van de liedjes van Louis Davids tot country van Waylon en van scherpe humor tot alles wat er komt kijken bij trouwen: het Kennemer Theater heeft de komende week weer volop afwisseling op het programma staan. Vier voorstellingen, vier heel verschillende avonden, met muziek, cabaret en een flinke dosis verhalen.
Louis Davids
Woensdag 7 oktober om 20.30 uur
In de hoogtijdagen van het variété, nog voor de eerste wereldoorlog, was theater zo’n beetje het hoogst haalbare voor een Nederlandse artiest. Wie in het theater mocht optreden, was ‘gearriveerd’ en zag alle deuren voor zich open gaan! Zó brak in 1906 het voormalig circuskind Louis Davids door. Met evergreens als ‘Dat is die kleine Man’, ‘Oh mooie Westertoren’, ‘Als je voor een dubbeltje geboren bent’ en zijn musicals ‘De Jantjes’ en ‘Nou tabé Dan’, wist hij de harten te veroveren van het Nederlandse publiek. Zanger en musicalacteur Jordy van Loon neemt het publiek mee in de zoektocht naar wie Louis Davids was en wat hij heeft betekend voor het Nederlandse lied.
Verbroedering
Vrijdag 9 oktober om 20.30 uur
Roel en Jos Maalderink, bekend van het satirische tv-programma ‘Plakshot’, maakten vorig seizoen indruk met hun theaterdebuut ‘Verbroedering’. Tijd dus voor een succesreprise van deze actuele cabaretvoorstelling over de democratie die onder vuur ligt, het klimaat dat naar de kloten gaat en AI dat ons compleet overbodig gaat maken. Hoe lossen we die problemen op? Met hoop of met pessimisme? Met aanpassen of met jezelf blijven? Kortom: met Roel of met Jos?
Waylon - Time Jumper
Zaterdag 10 oktober om 20.15 uur
De titel van Waylons nieuwe album verwijst naar de legendarische muzikanten The Time Jumpers uit Nashville, met wie hij de nummers opnam. Het markeert een sprong terug naar zijn oorsprong als muzikant – countrymuziek – en tegelijkertijd een belangrijke stap vooruit in zijn carrière. Tijdens dit gelijknamige theaterconcert neemt Waylon je samen met zijn vaste begeleidingsband mee op een muzikale tijdreis. Via de countrymuziek uit zijn jeugd laat hij horen welke artiesten en nummers hem door de jaren heen hebben geïnspireerd en hoe deze inspiratiebronnen uiteindelijk hebben geleid tot zijn eigen countryalbum. Wat dat betreft is de cirkel met ‘Time Jumper’ rond. Waylon wisselt eigen werk af met dierbare covers en ontpopt zich als een sterke verhalenverteller die je trakteert op anekdotes over zijn muzikale levensweg.
Help, ik ga trouwen…
Zaterdag 10 oktober om 20.30 uur
In ‘Help, ik ga trouwen…’ neemt trouwambtenaar en theatermaker Soraya de Bakker, bekend van de tv-hit ‘Married at First Sight’, je mee in de wondere wereld van het huwelijk. Na het voltrekken van honderden huwelijken weet ze als geen ander: trouwen is werk. En dat geldt óók voor de liefde. Van sprookjeshuwelijk tot horrorbruiloft: niets blijft onbesproken. Soraya deelt haar ervaringen, anekdotes en observaties uit de praktijk en laat zien wat er allemaal komt kijken bij het geven van het jawoord én het je daaraan houden. En dat allemaal door een trouwexpert die zelf nog niet in het huwelijksbootje is gestapt.
Kaarten voor de theatervoorstellingen zijn te reserveren via www.kennemertheater.nl of via 0251-221453.






Meer nieuws uit Beverwijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie