Workshop neurografisch tekenen in bibliotheek Akersloot

Uit
Ontdek wat neurografisch tekenen is tijdens de workshop.
Ontdek wat neurografisch tekenen is tijdens de workshop. (Foto: aangeleverd)

AKERSLOOT - Bea Hageman verzorgt dinsdag 9 juni een workshop neurografisch tekenen in bibliotheek Akersloot.

Na 25 jaar ervaring met mandalatekenen, ontdekte Bea deze bijzondere tekenvorm, ontwikkeld door de Russische professor, architect en psycholoog Pavel Piskarev.

Intuïtief en creatief tekenen

Waar mandalatekenen vooral draait om herhaling van patronen, staat bij neurografisch tekenen juist de spontane lijn centraal. Ook kleur speelt een belangrijke rol en krijgt binnen iedere tekening een eigen betekenis. Het hoeft nergens op te lijken; intuïtief werken en positief denken vormen de basis. Met lijnen en cirkels ontstaan nieuwe verbindingen, zowel op papier als in het denken. Bea is enthousiast over deze creatieve en ontspannende manier van tekenen en deelt dit graag met anderen. Ervaring is niet nodig, iedereen kan meedoen.

Praktische informatie

De workshop vindt plaats van 14.00 tot 15.30 uur in Bibliotheek Kennemerwaard, locatie Akersloot (Rembrandtsingel 1). Deelname is gratis, maar aanmelden is gewenst via bknw.nl/agenda of bij de klantenservicebalie in de bibliotheek.

Meer nieuws uit Castricum?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: