Schade aan auto na incident met boomtak aan de Sportlaan in Den Haag

Aan de Sportlaan in Den Haag heeft een grote boomtak vanochtend voor aanzienlijke schade gezorgd aan een geparkeerd voertuig. Het incident vond plaats ter hoogte van de kruising met de Papegaailaan.
Door nog onbekende oorzaak knapte een zware tak uit de boom en kwam deze bovenop een geparkeerde auto terecht. Onder de tak lag ook een fiets. De auto liep door de klap forse schade op aan de voorzijde, waarbij onder meer de motorkap en een koplamp sneuvelden.
De opgeroepen brandweer is ter plaatse gekomen om de situatie veilig te stellen. De hulpdiensten hebben de boomtak in kleinere stukken gezaagd om deze van de auto en de fiets te kunnen verwijderen. Er raakten bij het incident voor zover bekend geen personen gewond.

Gevel van Bruna vernield door explosie aan het Koningin Julianaplein
Gevel van Bruna vernield door explosie aan het Koningin Julianaplein
gisteren
Harrie Jekkers maakt einde aan jarenlange discussie: ‘Het is Oh, Oh, Den Haag!’
Harrie Jekkers maakt einde aan jarenlange discussie: ‘Het is Oh, Oh, Den Haag!’
gisteren



Meer nieuws uit Den Haag?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie